یک زن ۲۳ ساله اهل بوسان کره جنوبی با مخفی کردن هویت واقعی خود وانمود می‌کند که یک دانش‌آموزش است و هنگامی که برای یادگیری زبان انگلیسی به خانه استادش رفته بود، وی را به قتل می‌رساند. برای جزئیات بیشتر از این واقعه با وبلاگ نیمکت همراه باشید.

جانگ یوجونگ زنی ۲۳ ساله که در کره جنوبی متولد شده بود بعد از فارق‌التحصیل شدن از دبیرستان به مدت ۵ سال بیکار بود. او با یک استاد زبان تماس گرفته و وانمود می‌کند که مادر یک دختر کلاس نهمی است و با معلم زبانی که او نیز خانمی هم سن و سال خودش بود، قرار ملاقات می‌گذارد.

جونگ پس از آن تماس یک دست یونیفرم مدرسه برای خودش تهیه می‌کند و طبق قرار قبلی در ۲۶ ماه می به خانه معلم زبان انگلیسی رفته و خود را یک دانش‌آموز معرفی می‌کند. احتمالا به علت قد کوتاهش و یونیفرمی که به تن داشت، استاد به چیزی شک نکرده و او راه به خانه‌اش راه می‌دهد. جونگ پس از آنکه از تنها بودن استاد مطمئن می‌شود، وی را با ضربات چاقو به قتل می‌رساند.

پس از کشتن استاد، جونگ جسد باقیمانده را تکه تکه کرده و با قرار دادن تکه‌ها در چمدان کوچکی سعی در پنهان‌سازی جسد می‌کند. همچنین او کارت شناسایی، کیف پول و گوشی موبایل قربانی را برمی‌دارد تا این طور به نظر برسد که فرد به میل خود ناپدید شده است.

قتل استاد زبان توسط جانگ یوجونگ در کره جنوبی

قتل استاد زبان توسط جانگ یوجونگ در کره جنوبی

انگیزه عجیب برای قتل

هنگامی که جونگ برای از بین بردن جسد با یک چمدان به سمت جنگل می‌رود، راننده تاکسی که او را به جنگل رسانیده بود به وی شک کرده و با پلیس تماس می‌گیرد. راننده می‌گوید که آثار خون روی چمدان به چشم خورده و به این صورت قاتل ۲۳ ساله دستگیر می‌شود. وقتی از او درباره انگیزه‌اش برای قتل پرسیدند وی جواب داد که علاقه او به دیدن سریال‌های جنایی و خواند کتاب‌های مربوط به قتل سریالی او را درباره آدم کشی کنجکاو کرده بود. بنابراین تلاش کرد تا برنامه‌ای بچیند و بتواند مانند قاتل‌های سریالی کشتن فردی را تجربه کند!

در حال حاضر پلیس در حال بررسی این پرونده است. جونگ نیز بیان کرد که برای کاری که انجام داده متأسف و پشیمان است. البته قطعا چنین مشکل بزرگی با ابراز تأسف حل نخواهد شد و پلیس در حال بررسی وضعیت روانی او است. چرا که وجود فردی که به آسانی دست به قتل زده و جسد را تکه تکه می‌کند برای جامعه خطر بزرگی محسوب می‌شود.

نتیجه‌گیری

این مطلب نشان می‌دهد که افراد مختلفی در جامعه وجود دارند که ممکن است بر اساس کنجکاوی و یا تصمیم‌های غلط دست به کارهای خطرناکی بزنند و امنیت سایر افراد را به خطر اندازند. درست مانند جونگ که با غفلت استادش که او را به خانه راه داده بود، وی را به قتل رسانید. در صورتی که استاد می‌توانست به راحتی و به صورت آنلاین به آموزش بپردازند. چه بسا که در این حالت قاتل نیز به علت عدم دسترسی مستقیم به معلم، از انگیزه قتل صرفه‌نظر کرده و این ماجرا چنین پایان ناگواری به همراه نداشت.

امنیت افراد همیشه حرف اول را می‌زند پس بهتر است برای حفظ جان و سلامت خود همیشه بهترین و آسان‌ترین راه‌ها را انتخاب کنیم. برای یادگیری زبان جدید نیازی نیست که حتما به صورت حضوری مراجعه کنید. به این صورت از هر اتفاق ناگواری جلوگیری می‌شود. همچنین بدون نیاز به صرف زمان زیاد برای رفت و آمد، شما می‌توانید در منزل خود و در امنیت کامل به یادگیری بپردازید. سایت آموزش زبان نیمکت با اساتید مجرب و خبره، به صورت آنلاین همیشه و همه جا در دسترس شماست. کافی است تا زبان مورد علاقه‌تان را انتخاب کرده و از آموزش اساتید برتر زبان‌ بهرمند شوید.